Super mooie moederdag gehad jullie?

MIJN MOEDERDAG WAS ECHT TOP EERST ONTBIJT OP BED WAT ZIJN HET TOG SCHATJES ,LUCHTJE GEKREGEN CHOCOLADE .EN EEN BAKSPRING VORM EN MOOIE TEKENINGEN

TOEN ZIJN WE NAAR ZIJN OUDERS GEWEEST OMDAT ZIJN ZUS DAAR OOK KWAM MET DE KLEINTJES EN MOESTEN DUS MET ZIJN ALLE OP DE FOTO .WE ZIJN OOK MAAR EEN UURTJE GEBLEVEN WANT MIJN VENTJE HAD NOG EEN VERRASSING  LEKKER VAREN  EN DAAR HEBBEN WE VAN GENOTEN WANT HET WEER WAS TOP EN OP HET LAATSTE EEN LEKKER IJSJE GEGETEN TOEN SNEL NAAR HUIS SAMEN GEKOOKT WAS EEN SUPER DAGGIE

EN HOE WAS JULLIE MOEDERDAG????

LIEFS MAMA26

450 x gelezen, 0

reacties (0)


  • yule

    Klinkt heerlijk meidje!!!!
    Je ventej had dat allemaal goed geregeld lees ik.

    Hier ook een luek dagje gehad.
    Mooi cadeau'tje aan de ontbijttafel: een mooie taartschotel op een voet (tja, met mijn bakmicrobe paste dat wel super)
    We zijn naar een Provenciaal domein geweest en hebben daar heerlijk gefietst , naar de diertjes gekeken en dan zijn we naar de grote speeltuin geweest.
    's Avonds een BBQ voor ons en mijn mama.

    Een heerlijke dag!!!!!

  • yvonne 1e

    superleuk gewees dus......
    Bij mij natuurlijk heel anders, maar dat is logisch.
    Koen had iets leuks gemaakt op de creche en dat ik ik zondagochtend voor hij uit bed kwam beneden op de salontafel gezet.
    Toen hij beneden kwam heeft hij het heel leif aan mij gegeven.....
    En dat was het dan, maar wel erg lief....